Také máte Resting Bitch Face?

É? Cože to? Resting Bitch Face je výraz obličeje (nebo jeho nedostatek), který se jeví neúmyslně jak podrážděný, naštvaný nebo otrávený. Pokud jste o něm dosud neslyšeli, dozvíte se více v následujícím videu.

Důvodů, proč jste dosud o tomto fenoménu neslyšely, může být řada. Avšak dva nejpravděpodobnější jsou, že prostě RBF netrpíte anebo naopak jej máte, ale nikdo se Vám to dosud neodvážil říct. No nebuďme smutné, protože kromě řady zjevných nevýhod  nedorozumění nám z tohoto výrazu mohou kynout i určité výhody. Tak pojďmě na to.

Nevědomky se vyhýbáte řadě poznámek a „dobrých rad“ 

Jako ano, čas od času slýcháte i od naprosto cizích lidí, proč se trochu neusmějete. Ale většině případů lidé svoje komentáře k Vaší osobě prostě spolknou a vy se je nikdy nedozvíte. Jupí.

V práci se k vám dostanou jen ty nejurgentnější požadavky

Jop je to tak. Nikdo Vás zbytečně neobtěžuje. Vaše produktivita je vysoká, vaše soustředění nerušené. Jen ti nejodvážnější a nejbližší kolegové si dovolí Vás vyrušit se svým dotazem. Naléhavé úkoly v pátek odpoledne vůbec neznáte.

Nemusíte nic předstírat

Všechno máte vepsané ve tváři. Nikdy se Vám nestává, že Vám na poradě byla přidělena prezentace navíc, jen proto, že jste vypadala přehnaně nadšeně.

Váš obličej odpočívá často

A to znamená, že budete mít méně vrásek.

6bd.jpg

Ve skutečnosti nejste naštvaná

Tohle je Váš běžný výraz, takhle prostě normálně vypadáte. A co teprve, pokud Vás někdo opravdu naštve. Pak je na čase aktivovat Super Bitch Face.

enhanced-buzz-19420-1373345374-4.jpg

Resting Bitch Face je ve skutečnosti jen umělý koncept. Nikdy nikoho nenechte, aby Vás přiměl se cítit nepříjemně kvůli Vašemu výrazu obličeje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 komentáře u „Také máte Resting Bitch Face?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *