Nová appka „Práce za rohem“

Ahoj všem
dnes bych Vás ráda seznámila s aplikací, kterou již nějakou dobu používám. A to je Práce za rohem.
Aplikace existuje již od konce loňského roku (i když já ji objevila docela nedávno) a provozuje ji portál jobs.cz. Ten asi všichni znáte, že? Smyslem aplikace je najít Vám práci ve Vašem okolí.
Podle nedávného výzkumu více než 1,2 miliónů Čechů denně dojíždí za prací více než půl hodiny. Patříte mezi ně? Já tedy ano a vůbec mě to nebaví. Vlastně je to hodina ztraceného času a Váš pracovní den tak trvá o hodinu (neplaceného) času déle. A těch peněz, co Vás dojíždění stojí, ať už jsou to lístky na MHD nebo palivo do Vašeho vozítka. A pro ty z nás, pro které již dojíždění do takové práce ztratilo smysl, je tady „Práce za rohem“.
Jak to funguje?
Ze všeho nejdříve si musíte stáhnout zmíněnou aplikaci do Vašeho telefonu. Funguje na Androidu i IOSu. Následně v nastavení zadáte Vaši adresu a typ práce, který hledáte. Super zpráva pro mimopražské, nabídka práce je široká pro celou ČR. Díky propojení s jobs.cz je nabídek opravdu hodně. Aplikace navíc šikovně odděluje nabídky přečtené od nabídek nepřečtených, takže se Vám nestane, že budete ztrácet čas čtením nebo reagováním na nabídku, kterou jste již jednou řešili. Za mě paráda. Vychytávkou je i možnost „lajkovat“ jednotlivé nabídky, díky čemuž aplikace rozpozná Vaše preference a bude Vám nabídky ještě více přizpůsobovat na tělo.
Další, pro mě super vlastností, je možnost propojení s úložišti jako je icloud nebo dropbox, kam si můžete uložit Vaše CV. Aplikace umožňuje přímo reagovat na inzeráty, vložit CV a odeslat. Odpadá tak komplikované přeposílání nabídek či linků na PC. Navíc neztrácíte čas hledáním inzerátů a složitým odpovídáním. Klik klik a za pár dní máte novou práci.  Žádné přecpané MHD, žádné ranní kolony.
Co mi zatím chybí je propojení právě se zmiňovaným jobs nebo jinými portály, třeba linkedin. Mám zde již vyplněné profily a možnost překlopit všechny informace bez zbytečného vyplňování by mi ještě více usnadnila život a ušetřila čas.
Hodnocení: 4/5

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *