9 jednoduchých kroků, jak se z toho všeho zbláznit

Vím naprosto přesně jak na to. V  tomhle oboru jsem excelovala řadu let. Můžete se tedy spolehnout, že tento návod zaručeně funguje. Vždy, všude a pro každého.

1.Hodně se zajímejte, co si o Vás ostatní myslí.

Názory ostatních na Vaši osobu, vizáž,názory či volbu pracího prášku jsou důležité. Co si myslí Vaše matka, pošťák, ta divná paní od naproti nebo naprosto cizí lidí v diskuzi na internetu. Jen se v tom porochnějte. 

2.Sebeobviňujte se každý den.

Ideálně vícekrát. Jste špatný člověk, špatná dcera, zaměstnanec, kamarádka … cokoliv Vás napadne. Ani ty kytky Vás nemají rády. Vina je důležitý krok. V žádném případě ji nevynechejte.

3.Dělejte jen to, co se od Vás „očekává“

No však víte. takové ty věci, co z Vás dělají svědomitou občanku a příkladného člověka. Dělejte vždy to, co od Vás očekává Vaše matka, kolegové, klub přátel zahrádkářů. Nikdy se nesnažte dělat to, co opravdu chcete udělat, co Vás baví, nebo co by Vám dokonce přineslo dobrý pocit ze sebe samé.

4.Nikdy nemluvte sama za sebe

Zásadně se držte názorů ostatních. Myšlenky ostatních jsou bezpečné, umíte si představit, co by se mohlo stát, kdyby někdo věděl, co si skutečně myslíte?

crazy-lady-with-pot-on-her-head.jpg

5.Svůj čas travte ve společnosti lidí, díky kterým se cítíte mizerně

Máte ve svém okolí dokonalé lidi? Však víte, ty co mají na všechno svůj (jediný správný názor), všechno dělají skvěle hned napoprvé, všemu rozumí. Jejich dům, auto, stodola je největší, nejlepší a nejkrásnější? Jo, přesně ty. Pozorně naslouchejte všemu, co Vám říkají a vezměte si to k srdci. Opravdu se nad tím zamyslete. Buďte v jejich společnosti co nejčastěji a inspirujte se jimi.

6.Kritizujte se každičký den

Ideálně veřejně, nebo alespoň v kruhu svých nejbližších. Nic nenahradí staré dobré „Já jsem tak tlustá“ nebo „Bože, já jsem ale blbá“ nebo oblíbené „Kdy už konečně udělám taky něco správně“. A pamatujte, opakování je matka moudrosti.

7.Strachujte se den, co den

Vytvářejte si své katastrofické scénáře. Dlouho do noci nad nimi přemýšlejte a následně je sdělujte svému partnerovi. Ideálně takové, nad nimiž nemáte vůbec žádnou kontrolu. Kdo vyhraje volby, co ty imigranti, co když o víkendu zaprší. Dejte prostor své kreativitě.

8.Předstírejte, že „jste v pohodě“

Vaším novým vzorem je Barbie. Pohádala jste se se šéfem? Vyhořel Vám barák? Nalepte si na obličej ten nejzářivější úsměv a všechny kolem sebe ujišťujte, že jste v pohodě. Nejlepší den Vašeho života, opravdu. Hlavně nenechte nikdy nikoho zjistit, jak se doopravdy cítíte. Pro dosažení maximálního efektu čas od času propukněte v exaltovaný nekontrolovatelný záchvat smíchu.

9.S každým se srovnávejte

Srovnávejte sebe, svůj vztah, výchovu svého psa. Cokoliv Vás napadne. Sousedova tráva je vždy zelenější a vy tak dosáhnete konečného a úplného potvrzení, že Váš život stojí oficiálně za prd.

Opakujte těchto devět jednoduchých kroků každý den a ujišťuji Vás, že již brzy obdržíte zdarma Váš lístek do vláčku šílenství.
dont-ride-crazy-train-drive-it-ecard.jpg

Pokud si však chcete tuto zkušenost ušetřit, jednoduše dělejte pravý opak toho, co je v předchozích bodech uvedeno 😉 Pěkný víkend. 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *